Хто ми ?

Раді вітати Вас.
Інтернет-магазин mnogobor.com.ua створений у 2012 році ініціативною групою людей, які не з чуток знають потреби спортивної індустрії. Величезний досвід нашої команди включає: особисті заняття багатьма видами спорту, тренерську діяльність, професійне навчання в Університеті фізкультури та спорту, побудова з нуля мережі спортивних клубів і просто розуміння важливості здорового та повноцінного способу життя. Все це лягло основою концепції нашого бізнесу.

Що ми продаємо?

Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу різних спортивних товарів. Ми продаємо спортивні товари, а для спорту важлива самодисципліна. Кожен хоч раз обіцяв собі з наступного тижня записатися в спортзал, зайнятися собою і нарешті почати нове життя. Більшість цих обіцянок не стримує. Але, якщо Ви сповнені рішучості, то ми допоможемо підібрати все необхідне екіпірування. У нас є не тільки одяг та взуття, а й тренажери та спортивний інвентар. Переважна частина наших пропозицій буде цікава як спортсменам, так і просто активним сучасним людям різного віку.

У чому наші переваги?

  1. Наш сайт розроблений фахівцями не на безкоштовній платформі, а з урахуванням усіх вимог безпеки та зручності використання для клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо його (ви бачите вже 3 версію).
  2. Широкий асортимент товарів для спорту, відпочинку та активного життя, що налічує понад 10 000 позицій! Конкурентні ціни та досвідчені консультанти та надійна доставка – зроблять роботу з нами найприємнішою.
  3. Оперативна доставка товару транспортними компаніями Нова пошта та Укрпошта.
  4. Оплата товару при отриманні. (умови доставки і оплати)
  5.  Дотримання всіх умов обміну та повернненя товару. (умови обміну і повернення товару)
  6. Ми впевнені як товари, які Вам пропонуємо. Багато товарів проходять випробування перед тим, як потрапити у продаж.

Не треба довго думати над тим, де купити рашгард чи боксерські рукавички. Після оформлення замовлення наш інтернет-магазин спортивних товарів доставляє товар в будь-яку точку країни. Неважливо, де ви живете — у Києві, Харкові, Івано-Франківсі, Одесі, Львові чи у невеликому селищі далеко від обласного центру, ми привеземо ваш товар до найближчого відділення пошти. Не один рік, функціонуючи на українському ринку продукції для спорту, ми встигли вивчити потреби та побажання аудиторії. Інтернет магазин спорттоварів МНОГОБОР веде свою діяльність для вас. Оформляйте замовлення – не помилитеся!